Kontakt







Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski
Kaliska Kościerskie 94,
83-400 Kościerzyna
NIP: 591-100-93-33

tel. (58)686-35-76
fax. (58)686-35-76
e-mail: biuro@ecozet.eu

Joanna Łukowicz
Specjalista ds. kadr i rozliczeń
e-mail: joanna@ecozet.eu
tel. 503-136-067

Karolina Skierka
Specjalista ds. rozliczeń
e-mail: karolina@ecozet.eu
tel. 503-136-067

Zarząd Przedsiębiorstwa:
Mirosław Zblewski - Właściciel
e-mail: boss@ecozet.eu

Tomasz Borzyszkowski - Dyrektor
e-mail: tomasz@ecozet.eu
tel. 516-020-350

Dział Techniczny - Budowy:
Marcin Gierszewski - Kierownik Budowy
e-mail: marcin@ecozet.eu
tel. 516-020-410

Marian Kłopotek - Kierownik Budowy
e-mail: marian@ecozet.eu
tel. 501-334-956

Kamil Cierzan - Kierownik Budowy
e-mail: kamil@ecozet.eu
tel. 510-002-022

Leszek Garski - Kierownik Budowy
e-mail: leszek@ecozet.eu
tel. 509-502-117

Zbigniew Piekarski - Kierownik Budowy
e-mail: zbyszek@ecozet.eu
tel. 797-325-931

Jacek Gliński - Kierownik Budowy
e-mail: jacek@ecozet.eu
tel. 797-325-928

Daniel Sojka - Kierownik Budowy
e-mail: daniel@ecozet.eu
tel. 668-260-608

Dział kosztorysowy:
Jarosław Turzyński - kosztorysant
e-mail: jaroslaw@ecozet.eu
tel. 600-037-361

Dział zaopatrzenia:
Waldemar Turzyński - specjalista ds. zaopatrzenia
e-mail: waldek@ecozet.eu
tel. 509-395-338

Kierownictwo Zakładu:
Janusz Kożyczkowski - Zastępca Dyrektora
e-mail: janusz@ecozet.eu
tel. 512-159-717

Mateusz Zblewski
e-mail: mateusz@ecozet.eu
tel. 507-136-659



Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość