Kontakt







Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski
Kaliska Kościerskie 94,
83-400 Kościerzyna
NIP: 591-100-93-33

tel. (58)686-35-76
fax. (58)686-35-76
e-mail: biuro@ecozet.eu

Joanna Łukowicz
Specjalista ds. kadr i rozliczeń
e-mail: joanna@ecozet.eu
tel. 503-136-067

Karolina Skierka
Specjalista ds. rozliczeń
e-mail: karolina@ecozet.eu
tel. 503-136-067

Zarząd Przedsiębiorstwa:
Mirosław Zblewski - Właściciel
e-mail: boss@ecozet.eu

Tomasz Borzyszkowski - Dyrektor
e-mail: tomasz@ecozet.eu
tel. 516-020-350

Mateusz Zblewski - Pełnomocnik
e-mail: mateusz@ecozet.eu
tel. 507-136-659

Dział Techniczny - Budowy:
Marcin Gierszewski - Kierownik Budowy
e-mail: marcin@ecozet.eu
tel. 516-020-410

Marian Kłopotek - Kierownik Budowy
e-mail: marian@ecozet.eu
tel. 501-334-956

Kamil Cierzan - Kierownik Budowy
e-mail: kamil@ecozet.eu
tel. 510-002-022

Leszek Garski - Kierownik Budowy
e-mail: leszek@ecozet.eu
tel. 509-502-117

Jacek Gliński - Kierownik Budowy
e-mail: jacek@ecozet.eu
tel. 797-325-928

Daniel Sojka - Kierownik Budowy
e-mail: daniel@ecozet.eu
tel. 668-260-608

Dział kosztorysowy:
Jarosław Turzyński - Kosztorysant
e-mail: jaroslaw@ecozet.eu
tel. 600-037-361

Dział zaopatrzenia:
Karol Akerman - Specjalista ds. zaopatrzenia
e-mail: karol@ecozet.eu
tel. 512-159-717

Kierownictwo Zakładu:
Waldemar Turzyński - Kierownik Zakładu
e-mail: waldek@ecozet.eu
tel. 509-395-338



Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozwój Przedsiębiorstwa ECOZET poprzez przebudowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich", mająca na celu "Zwiększenie rentowności firmy poprzez budowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2014-2020.

Dofinansowanie na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 i 1888, z 2016 r. poz. 337 i 1579 oraz z 2017 r. poz. 5 i 60)