O NAS

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy ECOZET

 

25 lat istnienia na rynku sprawiło, że nasza firma wyspecjalizowała się w szerokiej gamie usług branży budowlanej. ECOZET zajmuje się również produkcją płyt drogowych typu YOMB oraz płyt drogowych, których jakość nieustannie staramy się polepszać. Na chwilę obecną ich roczna produkcja wynosi 250 tysięcy sztuk.

 

ECOZET jest firmą, która zapewnia:

  •  kompleksową realizację dowolnego rodzaju remontów i budowy nowych obiektów,
  • dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz pracowniczą,
  • cieszy się zaufaniem klientów, których dowodem są liczne referencje udzielane firmie,
  • stawia zadowolenie zleceniodawców wysoko na liście swoich priorytetów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozwój Przedsiębiorstwa ECOZET poprzez przebudowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich", mająca na celu "Zwiększenie rentowności firmy poprzez budowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2014-2020.

Dofinansowanie na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 i 1888, z 2016 r. poz. 337 i 1579 oraz z 2017 r. poz. 5 i 60)