O NAS

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy ECOZET

 

Istniejemy na rynku od 27 lat co sprawiło, że nasza firma wyspecjalizowała się w szerokiej gamie usług branży budowlanej.

 


ECOZET zajmuje się przede wszystkim komleksową realizacją inwestycji budowlanych w sektorze Zamówień Publicznych, oraz produkcją prefabrykatów betonowych.

Zapewniemy wszystkim klientom:

  • kompleksową realizację dowolnego rodzaju remontów i budowy nowych obiektów,
  • wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz pracowniczą,
  • produkty najwyższej jakości,
  • zadowolenie postawione najwyżej na liście swoich priorytetów.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozwój Przedsiębiorstwa ECOZET poprzez przebudowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich", mająca na celu "Zwiększenie rentowności firmy poprzez budowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2014-2020.

Dofinansowanie na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 i 1888, z 2016 r. poz. 337 i 1579 oraz z 2017 r. poz. 5 i 60)