USŁUGI

ECOZET to przede wszystkim wykwalifikowana kadra, składająca się ze specjalistów w swoich dziedzinach

  • Budowa,
  • Przebudowa,
  • Remont,
  • Drogi,
  • Zagospodarowania terenów,
  • Parki,
  • Prefabrykacja,
  • Transport,
  • Zamówienia Publiczne

Doświadczenie w robotach branży budowlanej pozwala sprawnie realizować powierzone nam inwestycje. Zlecenia wykonujemy profesjonalnie i terminowo, dbając o wysoki standard usług.

Intensywną działalność w zakresie robót budowlanych prowadzimy realizując liczne inwestycje z zakresu Zamówień Publicznych, które świadczą nie tylko o dużym potencjale firmy, ale również konkurencyjnych cenach.

ECOZET posiada liczne referencje od Inwestorów, które potwierdzają rzetelne, fachowe i terminowe wykonywanie zleconych prac. Wśród największych robót, w których firma brała udział znajdują się inwestycje, których jednostkowe wartości przekroczyły 11 milionów złotych.

ECOZET realizuje również zamówienia na płyty drogowe dla Inwestorów prywatnych, jak i w trybie Zamówień Publicznych, z których największe zlecenia obejmowały dostawy na kilkaset tysięcy sztuk płyt.

fundamenty, roboty murowe, stropy, elewacje, ocieplanie budynków, wylewki, posadzki przemysłowe, roboty wykończeniowe, kompleksowe roboty remontowe, usługi brukarskie, roboty ziemne, niwelacje, korytowanie drogi, równanie terenu koparko-ładowarką, wywóz ziemi, gruzu, kłucie młotem pneumatycznym, kosztorys u klienta, wybór materiałów, budowa, modernizacja, przebudowa czy remont biur, magazynów, hal produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej, sklepów, szpachlowanie z malowaniem, glazura i terakota, układanie wykładzin podłogowych, układanie paneli podłogowych, układanie tapet, hydraulika, remont instalacji elektrycznej, ściany działowe z płyt kartonowo gipsowych, ściany z gazobetonu, sufity podwieszane z kasetonów lub płyt GK, remonty mieszkań i budowa domówroboty wykończeniowe, kompleksowe realizacje.


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozwój Przedsiębiorstwa ECOZET poprzez przebudowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich", mająca na celu "Zwiększenie rentowności firmy poprzez budowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2014-2020.

Dofinansowanie na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 i 1888, z 2016 r. poz. 337 i 1579 oraz z 2017 r. poz. 5 i 60)