USŁUGI

ECOZET to przede wszystkim wykwalifikowana kadra, składająca się ze specjalistów w swoich dziedzinach.

Firma nieustannie się rozwija, korzystając ze szkoleń w nowych systemach. Doświadczenie w robotach branży budowlanej pozwala sprawnie realizować powierzone nam inwestycje. Zlecenia wykonujemy profesjonalnie i terminowo, dbając o wysoki standard usług.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat firma ECOZET stawiała przede wszystkim na dynamiczny rozwój. Intensywną działalność w zakresie robót budowlanych prowadziło realizując liczne inwestycje z zakresu Zamówień Publicznych, które świadczą nie tylko o dużym potencjale firmy, ale również konkurencyjnych cenach. ECOZET posiada liczne referencje od inwestorów, które potwierdzają rzetelne, fachowe i terminowe wykonywanie zleconych prac. Wśród największych robót, w których firma brała udział znajdują się inwestycje, których jednostkowe wartości przekroczyły 10 milionów złotych.

ECOZET realizuje również zamówienia na płyty drogowe w trybie Zamówień Publicznych, z których największe zlecenia obejmowały dostawy na kilkaset tysięcy sztuk płyt.

fundamenty, roboty murowe, stropy, elewacje, ocieplanie budynków, wylewki, posadzki przemysłowe, roboty wykończeniowe, kompleksowe roboty remontowe, usługi brukarskie, roboty ziemne, niwelacje, korytowanie drogi, równanie terenu koparko-ładowarką, wywóz ziemi, gruzu, kłucie młotem pneumatycznym, kosztorys u klienta, wybór materiałów, budowa, modernizacja, przebudowa czy remont biur, magazynów, hal produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej, sklepów, szpachlowanie z malowaniem, glazura i terakota, układanie wykładzin podłogowych, układanie paneli podłogowych, układanie tapet, hydraulika, remont instalacji elektrycznej, ściany działowe z płyt kartonowo gipsowych, ściany z gazobetonu, sufity podwieszane z kasetonów lub płyt GK, remonty mieszkań i budowa domówroboty wykończeniowe, kompleksowe realizacje.