PRODUKCJA

ECOZET w 2008 roku otworzyło betoniarnie, w której produkowane są prefabrykaty betonowe - płyty drogowe, wielootworowe typu MON oraz inne elementy żelbetowe.

Wykonane są zgodnie z opracowaną dokumentacją techniczną. Produkowane płyty są zalewane wysokiej klasy betonem C25/30 (B30) oraz odpowiednio zbrojone, wykonane wg normy PN EN 13369:2005. Płyty produkowane są na stołach wibracyjnych. Przeznaczone są do wykonywania nawierzchni drogowych, placów manewrowych, parkingów oraz dróg dojazdowych i pożarowych.

Dużą zaletą naszej betoniarnii jest dobre położenie lokalizacyjne. Firma mieści się w miejscowosci Kaliska koło Kościerzyny w województwie pomorskim. Posiadamy samochody z HDS, którymi dowozimy towar do klientów. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi, dzięki czemu nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju.

Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, firmami budowlanymi, ale także z indywidualnymi klientami. Zamawiając u nas materiał do realizacji inwestycji dostajesz gwarancję najwyższej jakości oraz niskiej ceny.

Chętnie realizujemy wszystkie zamówienia.


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozwój Przedsiębiorstwa ECOZET poprzez przebudowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich", mająca na celu "Zwiększenie rentowności firmy poprzez budowę innowacyjnej dojrzewalni wyrobów betonowych w Kaliskach Kościerskich" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcia dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2014-2020.

Dofinansowanie na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 349 i 1888, z 2016 r. poz. 337 i 1579 oraz z 2017 r. poz. 5 i 60)